Izolacja akustyczna

Hałas jest bardzo szkodliwym czynnikiem - zarówno dla pracowników, jak i dla całego środowiska. Świadomi przedsiębiorcy decydują się na zastosowanie izolacji akustycznych. Wygłuszenie hałasu wydzielanego przez maszyny przemysłowe niesie za sobą szereg korzyści - przede wszystkim w kwestii zdrowia pracowników zakładu.

W naszej ofercie znajdują się także najnowsze rozwiązania technologiczne, które pomogą zredukować hałas wytwarzany przez pracujące maszyny, takie jak silniki, wentylatory, generatory, silniki, turbiny czy agregaty. Odpowiednio dobrana izolacja akustyczna pozytywnie wpłynie na warunki pracy i realnie wpłynie na stan zdrowia pracowników.

Zagrożenie hałasem jest często podejmowanym problemem, regulowanym także przez prawo. Zadbanie o komfort pracowników jest obowiązkiem każdego odpowiedzialnego przedsiębiorcy. Nasza firma dostarczy odpowiednio dopasowane rozwiązania dla optymalnej i skutecznej walki z hałasem. W swojej ofercie posiadamy przede wszystkim obudowy i panele dla urządzeń przemysłowych.

 

KONTAKT


Z chęcią odpowiemy na pytania i wątpliwości.
  • ul. Wilkowicka 2
    44-180 Toszek
  • 662 717 132
  • biuro@izolacjaarmatury.pl
  Help
  Help