Pokrowce, osłony, materace izolacyjne i termoizolacyjne

Pokrowce izolacyjne są skutecznym i nowoczesnym sposobem ochrony oraz zachowania ciepła. O ich popularności decyduje szereg zalet, przede wszystkim związanych z ich lekkością, mobilnością a jednocześnie - skutecznością.

Izolacja jest nie tylko przykrym obowiązkiem narzuconym na przedsiębiorcę. Dobrze wykonana tzn. efektywna izolacja pozwala zapewnić oszczędności i bezpieczeństwo w pracy, zabezpiecza przed poparzeniem. Pokrowce izolacyjne są popularnym sposobem zabezpieczania się przed stratami energii oraz hałasem. Takie osłony izolacyjne szyte są specjalnie na dany wymiar i kształt - pozwala to na zachowanie wysokiej skuteczności. Łatwo się zdejmują i są odporne na liczne czynniki zewnętrzne.

Niewątpliwą zaletą, jaką posiadają pokrowce termoizolacyjne jest fakt, że są one ekonomiczne - już samo ich wykonanie jest tańsze od tradycyjnych metod izolacji. W trakcie eksploatacji nie generują dodatkowych kosztów - zwłaszcza, że można wykorzystać je ponownie. Przy tych wszystkich zaletach, chronią równie dobrze, co standardowa izolacja. Doskonale sprawdzają się przede wszystkim w trudno dostępnych miejscach.

Termoizolacyjne Materace (TerMat iT) są sprawdzonym, bezpiecznym materiałem. Nie zawierają azbestu. Mogą być dodatkowo pokryte silikonem, poliuretanem, folią aluminiową lub teflonem. Materace izolacyjne to trwała i wytrzymała ochrona będąca na wyciągnięcie ręki.

W dzisiejszych czasach, przy wysokich, ponoszonych kosztach energii już prawie nikogo nie trzeba przekonywać o konieczności stosowania izolacji. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, mając na uwadze ich bieżące potrzeby ciągle udoskonalamy nasze produkty. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, mamy w ofercie zarówno produkty szyte na miarę ( np. izolacja turbin parowych ) jak i również standardowe produkty dopasowane do większości dostępnych na rynku elementów tj. zawory, przepustnice czy połączenia kołnierzowe.

Nasze standardowe pokrowce i materace izolacyjne są idealnym a przy tym ekonomicznym rozwiązaniem. Klient nie ponosi kosztów, dojazdu, pomiaru oraz montażu, wykonuje te prace we własnym zakresie. Dostarczone przez nas pokrowce termoizolacyjne będą wykonane zgodnie ze specyfikacją, będą odpowiednio spakowane oraz oznaczone co pozwoli zoptymalizować czas montażu. Klient może bardzo małym kosztem sprawdzić czy ten produkt spełnia jego oczekiwania.

KONTAKT


Z chęcią odpowiemy na pytania i wątpliwości.
  • ul. Wilkowicka 2
    44-180 Toszek
  • 662 717 132
  • biuro@izolacjaarmatury.pl
  Help
  Help