Płaszcze blaszane na rurociągi | Kaptury blaszane |

Dobrze wykonane i zamontowane płaszcze blaszane z blachy ocynkowanej lub aluminiowej są niezwykle istotne dla skutecznego zabezpieczenia izolacji. Co nas wyróżnia w tej dziedzinie spośród innych firm? Od kilku lat sami prefabrykujemy nasze płaszcze ochronne izolacji. Pozwala to na osiągnięcie najwyższej jakości przy niskich kosztach oraz na terminowe realizowanie zleceń. W ten sposób możemy także dostarczać nietypowe rozwiązania dla naszych klientów.

Zainteresowany! Zadzwoń! 662 717 132

Nowoczesny park maszynowy to gwarancja jakości, powtarzalności oraz wysokiej estetyki. Dzięki niemu jesteśmy pewni, że każdy wyprodukowany przez nas płaszcz ochronny z blachy aluminiowej oraz każdy płaszcz ochronny z blachy ocynkowanej będzie w stu procentach solidny i że ich wykonanie w pełni zadowoli każdego naszego klienta.

Zalety płaszczy ochronnych

Dobrze wykonana i zabezpieczona izolacja rurociągów zadba o bezpieczeństwo oraz efektywność procesów przemysłowych i energetycznych. Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego stosuje się płaszcze blaszane – chronią one również izolację przed działaniem negatywnych czynników zewnętrznych czy przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Płaszcze ochronne na rurociągi mają także na celu nadać izolowanemu fragmentowi estetyczny wygląd.

Wysokiej jakości płaszcze i kaptury blaszane - zamów u naszych specjalistów

Nasi specjaliści gotowi są sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom i przygotować izolację oraz kaptury termoizolacyjne dla nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukasz firmy, u której będziesz mógł się zaopatrywać w najlepszej jakości produkty - skontaktuj się z nami.

Naszą ofertę chcielibyśmy dopasować do bieżących potrzeb Klienta oraz sprostać jego oczekiwaniom

Ze względu na profil działalności Naszych Klientów oferujemy:

  1. Kompleksowe wykonanie prac, począwszy od obmiaru poprzez prefabrykację aż do montażu – to rozwiązanie cechuje się profesjonalnym, indywidualnym podejściem do Klienta, gwarancją skuteczności izolacji oraz rzetelnym i terminowym wykonaniem zlecenia. Z tego rozwiązania najczęściej korzystają Inwestorzy, właściciele obiektów, firmy wykonujące instalacje oraz wszyscy którzy cenią sobie komfort, wygodę oraz bezstresową współpracę z odpowiedzialnymi partnerami biznesowymi.
  2. Prefabrykację blaszanych płaszczy ochronnych dla izolacji oraz dostawę – jest to rozwiązanie ekonomiczne skierowane do firm zajmujących się montażem izolacji na różnego rodzaju obiektach ale niedysponujących własnym warsztatem. Klient nie ponosi kosztów dojazdu, pomiaru oraz montażu, wykonuje te prace we własnym zakresie. Dostarczone przez nas płaszcze blaszane oraz niezbędne obróbki będą wykonane zgodnie ze specyfikacją, płaszcze izolacyjne będą odpowiednio spakowane oraz oznaczone co pozwoli zoptymalizować czas montażu.

Płaszcze dopasowane do potrzeb

Nasi doradcy pomogą odpowiednio zwymiarować elementy, dobrać odpowiedni rodzaj materiałów izolacyjnych oraz elementy mocujące. Gwarantujemy najwyższą jakość, krótkie terminy realizacji, terminowe dostawy oraz najważniejsze konkurencyjne ceny. W naszej ofercie znaleźć można także kaptury termoizolacyjne.

Płaszcz z blachy aluminiowej oraz płaszcz z blachy ocynkowanej

Tego typu płaszcze odpowiadają za zabezpieczenie izolacji właściwej, która może być wykonana z polietylenu. Poliuretanu, kauczuku syntetycznego, wełny mineralnej oraz innych materiałów izolacyjnych odpowiedzialnych za ochronę przed uszkodzeniem mechanicznym, ale też tym wywołanym wilgocią czy promieniowaniem słonecznym.

Nie można nie wspomnieć o tym, że płaszcze z blachy aluminiowej oraz płaszcze z blachy ocynkowanej wpływają pozytywnie na walory estetyczne instalacji i mogą być stosowane nie tylko wewnątrz budynku, ale i na zewnątrz.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z naszych realizacji.

KONTAKT


Z chęcią odpowiemy na pytania i wątpliwości.
  Help
  Help