Izolacja akustyczna na maszyny, silniki, wentylatory

Hałas jest bardzo szkodliwym czynnikiem - zarówno dla pracowników, jak i dla całego środowiska. Świadomi przedsiębiorcy decydują się na zastosowanie izolacji akustycznych. Wygłuszenie hałasu wydzielanego przez maszyny przemysłowe niesie za sobą szereg korzyści - przede wszystkim w kwestii zdrowia pracowników zakładu.

Izolacja dźwiękoszczelna, wygłuszająca - nowoczesne rozwiązania

Zainteresowany! Zadzwoń! 662 717 132

W naszej ofercie znajdują się także najnowsze rozwiązania technologiczne, które pomogą zredukować hałas wytwarzany przez pracujące maszyny, takie jak silniki, wentylatory, generatory, silniki, turbiny czy agregaty. Odpowiednio dobrana izolacja akustyczna pozytywnie wpłynie na warunki pracy i realnie wpłynie na stan zdrowia pracowników.

Zagrożenie hałasem jest często podejmowanym problemem, regulowanym także przez prawo. Zadbanie o komfort pracowników jest obowiązkiem każdego odpowiedzialnego przedsiębiorcy. Nasza firma dostarczy odpowiednio dopasowane rozwiązania dla optymalnej i skutecznej walki z hałasem. Gwarantujemy najlepsze materiały do izolacji akustycznej. W swojej ofercie posiadamy przede wszystkim obudowy i panele dla urządzeń przemysłowych.

W ramach izolacji akustycznej realizujemy

  • izolacje akustyczne dla turbin
  • izolacje akustyczne dla agregatów
  • izolacje akustyczne dla dmuchawy
  • wygłuszanie maszyn przemysłowych

 

KONTAKT


Z chęcią odpowiemy na pytania i wątpliwości.
  Help
  Help